Skip to main content

Brickzine je medijsko-stvaralački projekt Dječje kuće koji se kao fini “softver” stvaralačke nadogradnje nadograđuje na beton u kompleksu “Benčić”. Projektom organizacijski i produkcijski kao izdavač upravlja Gradska knjižnica Rijeka, suizdavač je RIJEKA 2020, a uz partnere na razvoju Dječje kuće Art kino, Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Muzej moderne i suvremene umjetnosti i Vijeće mladih Benčić.

Predstavljanje novog broja – drugog broja časopisa Brickzine održati će se 20. prosinca 2018. u 12 sati u RiHUB-u (Ivana Grohovca 1/a).

Brickzine ćete moći nabaviti u Dječjem odjelu Stribor, Ogranku Zamet, Ogranku Trsat, Ogranku Drenova, Ogranku Turnić Gradske knjižnice Rijeka, Gradskom kazalištu lutaka Rijeka, Art-kinu, Muzeju moderne i suvremene umjetnosti te školskim knjižnicama osnovnih škola u Rijeci za učenike škola.